تبلیغات
وو وای تائو - نامه سرگشاده سی فو قهرمانی به اجیرشدگان سعید قهرمان بیک
 
وو وای تائو
درباره وبلاگ


من سیاوش عبدی اهل بوکان هستم یک سال ونیمه درکنار سی هینگ منصور امینی مشغول به یادگیری وو وای تائو یا همون وینگ چون هستم .درحال حاضر دارای شالبند سبز هستم.یک نکته درمورد سی هینگ منصور اینکه واقعا استاد خیلی عالی می باشدو دارای شالبند قهوه ای می باشد در کنارایشان یک استاد عالیه دیگه به نام سی هینگ ایوب رسولی وجو داره که ایشون دارای شالبند آبی می باشند ...........باتشکر ازاینکه از وبلاگ من دیدن می فرمایید راستی تا یادم نرفته اینم ایمیلمه siavash.abdi36@yahoo.com

مدیر وبلاگ : سیاوش عبدی
نویسندگان
نظرسنجی
از همه لحاظ کدام از این دو نفر بهتره؟

اینجانب پس از استقرار در ایران برای سازماندهی سبک وینگ چون تلاش کردم تا با رفتار صادقانه خود علاوه بر احترام به دوستداران ورزشهای رزمی و بویژه دوستداران وینگ چون ، با رفتاری در شان و شخصیت خودم  مانند تمام کسانیکه در حق من خیانت کرده اند نباشم . لذا همزمان با بیان واقعیتها در تلاش بوده ام تا مبادا آبروی کسی بریزد و یا وارد مسائل خصوصی و خانوادگی کسی شوم زیرا مغایر با روح جوانمردی یک ورزشکار است . در این بین بودند بسیاری دوستداران سبک وینگ چون و حتی خوانند گان صرف سایت اینترنتی بنده که از من میخواستند تا با شدت بیشتری به افشای حقایق بپردازم . تاکنون نیز هر آنچه که در سایت اینترنتی اینجانب ذکر شده فقط حقایق قابل اثبات بوده که بدون هیچگونه اتهام و آبروریزی عنوان شده است . طبیعی است کسانیکه هیچگاه رفتاری صادقانه با شاگردان و مخاطبین  خود نداشته اند تا با دروغ و دغل به شهرتهای کاذب و درامدهای نامشروع خود برسند از این رفتار صادقانه احساس خطر میکنند و به مقابله بر میخیزند که نمونه بارز آن در یکماه اخیر از جانب چند اجیر شده آقای قهرمان بیک مشهود شده و از آنجاییکه ادامه این رفتارها و گفتارهای نادرست که بتدریج به اتهام نزدیک میگردند ممکن است موجبات هتک حرمت من و سازمان مرا فراهم آورد به ناچار تصمیم گرفتم کمی پا را فراتر گذاشته و نکاتی را در باره پدیدآورنده این جریانات بیان کنم تا شاید موثر واقع شده و جایگاه واقعی  این افراد دون شان را نشان دهد .

چندی پیش شخصی تماس تلفنی گرفت و عنوان کرد از شهر مهاباد تماس میگیرد و از شاگردان آقای قهرمان بیک است . وی از نمایش عکسهای آقای قهرمان بیک در سایت اینترنتی گله کرده و سپس عنوان کرد که عکس مدرک قابل قبولی نیست و چیزی را ثابت نمیکند و از من خواست تا عکسها را از سایت بردارم .

من در پاسخ وی گفتم : اولا اگر عکس چیزی را ثابت نمیکند چرا شما میترسید که عکسها نمایش داده شوند. دوما عکس یک واقعیت است و شاگرد بودن کسی باعث افت ارزش او نیست و شاید آقای قهرمان بیک اصلا قبول ندارد که روزی شاگرد بوده .

این تماسهای مزاحمت آمیز همچنان ادامه داشت و بتدریج صحبتها رنگ تهدید به خود گرفت و وی گفت اگر عکسها را از سایت برندارم مدارکی دارد که خیلی چیزها را اثبات میکند .

در پاسخ به این ادعا من نیز گفتم : من تاکنون بسیار ملاحظه آبرو و احترام خانوادگی آقای قهرمان بیک را میکردم اما اگر بخواهید مرا تهدید کنید مدارکی بسیار قویتر از عکسها را افشا میکنم ولی مسئولیت تمامی عواقب بعدی آن با خود آقای قهرمان بیک است . 

تا اینکه در اواخر مهرماه ۸۹یکی از شاگردان وینگ چون با من تماس گرفت و گفت که در ملاقاتی با آقای قهرمان بیک ، تصویر قراردادی را که  آقای قهرمان بیک ادعا میکند با من امضا کرده است بدست آورده و میخواهد آنرا حضورا به من نشان دهد . وی به دفتر من آمد و تصویر نامه را که در زیر نمایش داده شده به من داد . پس از ملاحظه تصویر زیر به ادامه توضیحات توجه کنید .

 

                         

 پیش از هرگونه بیان نقطه نظر درباره متن این قرارداد ذکر این نکته ضروری است . اینجانب در ابتدا پیش از اعلام دلایل حقوقی عدم وجاهت قانونی این قرارداد قویا اعلام میدارم که این قرارداد جعلی است ولی متاسفانه بدلیلی که در زیر اشاره خواهد شد آقای قهرمان بیک از اعتماد من به خود سوءاستفاده کرده است . همانطوریکه همه میدانند اینجانب مقیم کشور آلمان هستم و در گذشته برای اداره آکادمی خود در آلمان مجبور بودم بین ایران و آلمان مدام در رفت و آمد باشم لذا به اجبارو متاسفانه با اعتماد نادرست به وی که ناشی از یک ارتباط فامیلی نیز بود  ، گاهی اوراق سفیدی را برای امور احتمالی اداری مهر و امضاء میکردم و در اختیار وی قرار میدادم . وی این قرارداد را در یکی از آن برگه های سفید تنظیم کرده است . حال با وجود آنکه متاسفانه امضا و مهر من واقعی است ولی خدا با کسانیکه صادق باشند یار است و خوشبختانه در متن قرارداد نکاتی هست که کاملا بر عدم وجاهت قانونی آن و جعلی بودن آن دلالت میکند .

۱- این قرارداد فاقد تاریخ بوده و معلوم نیست از چه زمانی و تا چه زمانی معتبر میباشد و یا معتبر بوده.

۲- متن یک قرارداد نشان دهنده سطح کلاس کاری و شخصیت حقوقی یک سازمان است و اینجانب همواره در تنظیم قراردادها از نظرات وکلا استفاده میکنم و قراردادهای کامل و جامعی را تنظیم میکنم .

در حالیکه کل این قرارداد به خط شخص قهرمان بیک نوشته شده و در طول تاریخ 17 ساله وینگ چون حتی یک قرارداد دست نویس از اینجانب وجود ندارد.

۳- هیچ شاهدی پای قرارداد را امضاء نکرده است .

۴- قرارداد هیچگونه ضمانت اجرایی ندارد .

۵- با اینکه این قرارداد جعلی است لیکن طبق بند ۳ همین قرارداد کذایی آقای قهرمان بیک اعتراف کرده اند که وینگ چون را از اینجانب آموخته اند .

۶- آقای قهرمان بیک بصورت شفاهی ادعا کرده اند که اینجانب هزینه های انجام شده توسط ایشان و همچنین سهم ۳۰درصدی ایشان را پرداخت نکرده ام و دلیل او هم عدم وجود رسید نزد اینجانب میباشد . خوشبختانه همانگونه که ذکر شد  عجله آقای قهرمان بیک در تنظیم این قرارداد جعلی بقدری زیاد  بوده که حتی فراموش کرده تاریخ برای آن در نظر بگیرد و شاهدی هم در زمان تخیلی عقد این قرارداد حضور نداشته  لذا حتی اگر از نظر حقوقی اثبات جعلی بودن این قرارداد کمی مشکل باشد من میتوانم ادعا کنم این قرارداد در همین لحظه نوشته شده است پس آقای قهرمان بیک هنوز هزینه ای برای وینگ چون نکرده اند و موظف هستند تمام تعهدات مندرج در قرارداد را از این لحظه به بعد اجرا کنند .

۷- وی در متن قرارداد خود را استاد نامیده اند ، در این میان دو نکته برای من جای سئوال دارد :

 اولا اگر ایشان استاد هستند پس چه نیازی دارند که مجددا در کسوت شاگردی ظاهر شده و وینگ چون را از من فرا بگیرند ؟

دوما میخواهم بگویم آیا خنده دار نیست دو شخص بزرگ که هر کدام ادعاهایی دارند و مخصوصا او که رسما خود را استاد لقب داده است  آنقدر آشنایی به مسائل حقوقی و تجربه مدیریتی و بازرگانی ندارند که بدانند بند  ۵ قرارداد بقدری سنگین و مهم است که از عهده چنین متن دست نویس ساده و بی کلاسی خارج است ؟ وی چگونه میتواند با چنین قراردادی میزان درآمد سی فو قهرمانی را محاسبه کرده و سهم خود را دریافت کند ؟ ضمانت اجرایی این بند چیست؟ چرا راهکاری برای آن پیش بینی نشده است ؟ و هزاران دلیل دیگر......

۸- و بالاخره بازهم تاکید میکنم که این قرارداد جعلی است .

در تاریخ ۰۶/۰۸/۸۹ آن شخص  اجیرشده مجددا تماس گرفت و گفت : ۴۸ساعت فرصت دارید تا عکسها را از سایت بردارید و گرنه آقای قهرمان بیک اسنادی را که در اختیار دارد افشاء میکند تا آبرویت برود . ضمنا آن شخص ادعا کرد که نماینده ما در مهاباد از حضور در یک مبارزه سر باز زده و ترسیده است . لیکن طی توضیحات نماینده ما مشخص شد که نماینده ما تصمیم داشته با اجازه هیات استان یک مبارزه با شاگردان آقای قهرمان بیک ترتیب دهد که مورد موافقت مدیریت هیات استان  قرار نگرفته است .

لذا اینجانب علیرغم میل باطنی و برخلاف شان و شخصیت خود که چنین کارهایی را نمی پسندم ناچار هستم موارد زیر را رسما اعلام کنم :

۱- بنده پیش از تصمیم به نگارش این نامه برای جلوگیری از ریخته شدن آبروی قهرمان بیگ  ، در تماسی با برادر ایشان ( آقای مجید قهرمان بیک ) که دارای شان و شخصیت بالایی است و بطور اتفاقی در نمایشگاه گل و گیاه تهران حضور داشت تلاش کردم تا از طریق ایشان ، آخرین اخطار را به سعید قهرمان بیک بدهم ولی متاسفانه سعید قهرمان بیک بازهم به حرکات ناشایست خود ادامه داد .

۲- آقای قهرمان بیک میداند که من چه مدارک و اطلاعاتی در اختیار دارم که اگر افشاء شود باعث از هم پاشیدگی خانواده وی خواهد شد که خواسته قلبی من نیست .

۳- فیلمها و تصاویری از وی نزد اینجانب میباشد که در صورت قرارگیری بر روی سایت اینترنتی باعث میشود تا شاگردان وی نیز بدانند او چه خفتها و خواریهایی کشید تا بتواند کاری کند تا من حداقل برای چند روز هم که شده بیشتر در ایران بمانم تا وی از من وینگ چون یاد بگیرد .

۴- شاهدین بسیاری وجود دارند تا شهادت دهند وی چه انحرافات اخلاقی و رفتارهای زننده ای داشته که حتی در زمان حضور در کلاسهای تمرینی اعتراض سایر شاگردان را بر می انگیخت .

۵- آقای قهرمان بیک در مدت زمان کوتاهی که من در ایران مستقر شده ام بارها در مکانها و جلسات و کلاسهای تمرینی مختلف به انواع مختلف به من اهانت کرده و اتهامهایی را وارد کرده اند که من اولا بخاطر آن ارتباط فامیلی و احترامی که برای برادرش قائلم و دوما به دلیل بی اهمیت و دون شان بودن شخص سعید قهرمان بیک هیچگاه ارزشی برای اینکارها قائل نبودم لیکن صبر و تحمل من از ادامه دار بودن این حرکات بسر آمده است .در آخرین اتهام خنده دار ، وی ادعا کرده است که مدارکی دارد که ثابت میکند من دارای بیماری هپاتیت بی هستم . ظاهرا من باید از هم اکنون به بعد منتظر سایر بیماریهایی باشم که وی میخواهد بمن نسبت دهد .

۶- با وجود آنکه انکار آقای قهرمان بیک مبنی بر شاگرد بودنش نزد من و دریافت مدرک جیت کاندو با کمک و اعتبار من کوچکترین اهمیتی برای من نداشته و ندارد ولی با تحریکات اخیر با وقاحت تمام سعی در اذیت و آزار مرا دارد و بر سر راه وینگ چون سنگ اندازی میکند با اینکه در شان و شخصیت من نیست که چنین حرفی بزنم لیکن صبر و تحمل من از آزارهای ادامه دار وی بسر آمده و همینجا اعلام میکنم که در هر زمان و هر مکان و در حضور هر شخصی که وی احساس راحتی میکند آماده ام تا در رینگ ، وی را بیاد روزهایی بیندازم که در کلاسهای تمرینی در زیر ضربات آموزشی من فریاد میزد و اگر او این قرار را تعیین نکند خودم شخصا در سمینار شهر سلمانشهر چنین نمایش زیبایی را در حضور مردم با تبلیغات کافی اجرا خواهم کرد .

و اما نکته آخر :

خوانندگان محترم بدانند حال که من اقدامات پیشگیرانه خود را با ارائه دلایل بی ارزش بودن آن قرارداد جعلی آغاز کرده ام به احتمال بسیار زیاد ، آقای قهرمان بیک با درست کردن یک قرارداد متمم یا یک شهادت نامه و یا نامه و یا هر متن دیگری که شامل تمامی ضعفهای اشاره شده باشد و یا با ادعای همکاری با یک وکیل و استفاده از راههای قانونی به مقابله بر خواهد خواست ولی  من به درایت تمامی دوستداران ورزشهای رزمی ایمان کامل دارم .

 

دوستدار شما ، فیروز قهرمانی

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ابزار پرش به بالا
تصاویر زیباسازی نایت اسکین